Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Gökçeada Meslek Yüksekokulu

2019-2020 BAHAR YARIYILI TEK DERS SINAVLARINA KATILMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER VE SINAV PROGRAMI

GÖKÇEADA MESLEK YÜKSEKOKULU 2019-2020 BAHAR YARIYILI TEK DERS SINAVLARINA KATILMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER VE SINAV PROGRAMI

(03 Ağustos 2020 saat 17:00'ye kadar yapılacak başvurular bu listeye eklenecektir.)

  1. Online sınava girecek olan öğrencilerimiz 6 Ağustos 2020 tarihine kadar MS Teams’a kayıt yaptırmalıdır.

  2. Ödev olarak sınava girecek öğrencilerimiz ödev konuları için 27 Temmuz 2020 tarihine kadar dersin öğretim elemanı ile e-posta yoluyla iletişime geçip ödevlerini almaları gerekmektedir.

Öğr. No

Ad-Soyad

Ders

Öğr. Elemanı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Teams Kodu

142015017

Umut DEĞİRMENCİ

14İŞY205 Finansal Yönetim

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

172012038

Yaren GÜLER

DIT-1005 Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

182012032

Şule BALA

DIT-1005 Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

162012025

Ali ÇİFTCİ

14DIT214 Türk Vergi Sistemi

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

172012012

Emine Esra KOÇ

DIT-105 Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

182002010

Tolga ERKAN

TOİ-1007 Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KAHİLOĞULLARI

07.08.2020

13:00

Ödev

182013012

Hümeyra KURT

HİT-2041 Kamuoyu ve Etkili İletişim

Öğr. Gör. Ayşe BOZDAĞ ATEŞ

07.08.2020

13:00

Ödev

182014005

Nafia ŞAHİN

HİT-2041 Kamuoyu ve Etkili İletişim

Öğr. Gör. Ayşe BOZDAĞ ATEŞ

07.08.2020

13:00

Ödev

182014049

Niymet TAŞ

HİT-2041 Kamuoyu ve Etkili İletişim

Öğr. Gör. Ayşe BOZDAĞ ATEŞ

07.08.2020

13:00

Ödev

172015013

Furkan ÖZEL

14İŞY101 Genel İşletme

Öğr. Gör. Cahit AKKAYA

07.08.2020

13:00

fgrhcs0

172012031

Ozancan KAVAK

14DIT112 İletişim

Öğr. Gör. Cahit AKKAYA

07.08.2020

13:00

lexfm6r

132014024

Türkan KORKMAZ

14YDİ101 Yabancı Dil (İngilizce)

Öğr. Gör. Diba ŞENTÜRK

07.08.2020

13:00

Ödev

162016010

Ayşe HOROZ

14YDİ101 Yabancı Dil (İngilizce)

Öğr. Gör. Diba ŞENTÜRK

07.08.2020

13:00

Ödev

172012023

Melihşah KARŞIT

14DIT207 Araştırma Yöntem ve Teknikleri

Öğr. Gör. Gülay KESKİN

07.08.2020

13:00

Ödev

182002018

Melek KÖNÜÇ

ATA-1001 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Mustafa Mesut ÖZEKMEKÇİ

07.08.2020

13:00

0oi2gsw

182001045

Osman ALTAY

İŞY-2011 Yönlendirilmiş Çalışma I

Öğr. Gör. Tanju GÜDÜK

07.08.2020

13:00

fhy7r2j

162013017

Gamze UĞUZ

14HİT129 Genel İşletme

Öğr. Gör. Tanju GÜDÜK

07.08.2020

13:00

fa99e3b

182002036

Muhammet Enes BALCIOĞLU

TOİ-2001 Turizm Pazarlaması

Öğr. Gör. Tanju GÜDÜK

07.08.2020

13:00

e2fxvca

162016012

İlker KAZANCI

14İŞY212 Girişimcilik II

Öğr. Gör. Tanju GÜDÜK

07.08.2020

13:00

8kjczm3

162012036

Serap KÖSE

14DIT110 Ticari Matematik

Öğr. Gör. Yağmur AKARSU

07.08.2020

13:00

6I5o8Ix

182012023

Gamze SİLAHSIZOĞLU

DIT-2013 Elektronik Ticaret

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

0gdoelv

182012040

Muhammet Mustafa GÖK

DIT-2013 Elektronik Ticaret

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

0gdoelv

182012016

Hatice YEŞİLDAĞ

DIT-2013 Elektronik Ticaret

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

0gdoelv

172016005

Ramazan ÜNVEREN

14İŞY113 Matematik

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

ubii05g

162015025

Mine CEYLAN

14İŞY113 Matematik

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

ubii05g

172015008

Edanur ÇETİN

14İŞY113 Matematik

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

ubii05g

172015015

Göknur ÇETİN

14İŞY113 Matematik

Öğr. Gör. Yağmur Akarsu

07.08.2020

13:00

ubii05g

 

 

 

 

Ekler

TEK.pdf